رو آوردن کاربران ایرانی به نیمباز سیمبیان

طبق آمار و سوالاتی که از کاربران ایرانی نیمباز در نظرسنجي وبلاگ نيمباز ايران شد بیشتر کاربران اعلام کردند که از نیمباز سیمبیان به دلایلی که خودشان داشتند،استفاده می کنند.گوشی های سریNنوکیا مانند نوکیاN82,N73,N85و گوشی هایTouchسیمبیان مانند 5800نوکیا در رده های اول این نظرسنجی بودند.

و اما چرا نیمباز سیمبیان؟

خیلی از کاربران دلایل خود را اینگونه مطرح کردند که نیمباز سیمبیان به دلیل راحتی چت و داشتن امکاناتی از جملهlocationوcallو نوع خدمات نسبت به سایر انواع نیمباز از جمله جاوا در جایگاه بهتری قرار دارد و خیلی از نیاز آن ها با توجه به نوع گوشی در نیمباز سیمبیان برطرف می شود.

در حال حاضر خیلی از کاربران ایرانی نیمباز سیمبیان که از طریق وایرلس به نیمباز می آیند از سرویس مکالمه مجانی نیمباز با سایر کاربران نیمباز و یاهو و اسکایپ ابراز رضایت می کنند.اگر گوشی شما سیستم عامل سیمبیان را پشتیبانی می کند شما هم می توانید یک کاربر نیمباز شوید و از امکانات زیاد نیمباز سیمبیان استفاده کنید.

2 پاسخ به “رو آوردن کاربران ایرانی به نیمباز سیمبیان”

  1. آقا گوشیه منم سیمبیان هستش ولی از نوع uiq3 لطفا بگید چرا نیم بوز رو واسه uiq3 درست نکردن؟ ! :(

    محمد July 7, 2010
  2. @محمد

    ما به طور رسمي از سيستم عامل سيمبيان UIQ‏ پشتيباني نميكنيم. البته از بعضي اون گوشي ها پشتيباني ميكنيم ولي فقط يك نسخه جاوا براي اونها ارائه داديم.

    Sadegh July 26, 2010


پاسخ بگذارید