جديد! Nimbuzz 2.0.1 براي آندرويد # بهترين مسنجرآندرويد

Android-VoIP-Nimbuzz-2.0.3

Nimbuzz 2.0.1براي آندرويد آماده شد. هم اكنون شما ميتوانيد آن را از آندرويد ماركت يا به طور مستقيم از Nimbuzz دريافت كنيد.

نسخه جديد Nimbuzz ويژگي هاي جديدي براي همه شما طرفداران آندرويد به ارمغان مي آورد، در اينجا مروري كوتاه بر آنها داريم:

 • وضعيت مخفي براي حسابهاي پيام رسان
 • نماي ليست مخاطبين به روز شده
 • مرتب سازي مخاطبين بر اساس وضعيت
 • كاهش 20% تا 40% مصرف باطري در صورت اجرا در پس زمينه

اكنون اجازه دهيد كمي بيشتر در مورد هر يك از ويژگي ها جديد صحبت كنيم.

با نسخه جديد شما ميتوانيد وضعيت خود را براي هر يك از حساب هاي كاربري مسنجر به صورت مخفي انتخاب كنيد. براي مثال، شما ميتوانيد وضعيت خود را براي دوستان MSN به صورت مخفي و براي ساير دوستان در دسترس جلوه دهيد.اين كار به شما كمك ميكند تا در زماني كه به صورت آفلان ظاهر ميشويد به راحتي بر فعاليت ديگران نظارت داشته باشيد :) .اين ويژگي جديد از طريق صفحه به روز شده (My profile) قابل دسترس است، براي دسترسي به آن شما بايد روي نام خود كه بالاي ليست مخاطبين قرار دارد كليك كنيد.

ما همچنين نماي ليست مخاطبين را به روز رساني كرديم. بر اساس نظرات شما هم اكنون ميتوانيدوضعيت مخاطبين خود را در سمت راست و نوع مسنجر آنها را در گوشه سمت چپ و بالاي تصوير پروفايلشان ببينيد.

بروز رساني بعدي اين است كه شما ميتوانيد مخاطبين خود را بر اساس وضعيت آنها مرتب سازيد. در صورتي شما اين گزينه را انتخاب كنيد شما ليست مخاطبيني كه در دسترس هستند را خواهيد ديد، و به دنبال آن ليست كساني كه مشغول هستند و بعد از آن كساني كه وضعيت خود را بر روي دور از تلفن تنظيم كرده اند. اين بر اساس زمان واقعي دسترسي آنها دسته بندي شده است ;) .

شماها از ما خواسته بوديد تا مصرف باطري را برايNimbuzz آندرويد بهبود بخشيم و ما نظرات شما را دريافت كرديم. با نسخه جديد 2.0.1 شما متوجه صرفه جويي 20% تا 40% در مصرف باطري خواهيد شد. مصرف باطري زماني كه برنامه در پس زمينه در حال اجراست در اتصال 3G كمتر خواهد شد.اگر شما ليست بزگي از مخاطبين داشته باشيد متوجه تفاوت بيشتري خواهيد شد :).

بهبود مصرف باطري وظيفه هميشگي ماست و مطمئن باشيد كه ما سخت بر روي آن كار ميكنيم تا بهتر از قبل سازيم!

از نظرات شما متشكريم ما برخي از اشكالات مزاحم كوچك را برطرف كرديم :D ! باز هم متشكريم! اگر شما متوجه هرگونه اشكال يا مسئله اي در نسخه جديد شديد لطفا در بخش نظرات پايين ما را با خبر سازيد.

هم اكنونNimbuzz 2.0.1 براي آندرويد را دانلود كنيد!

Nimbuzz-Android-2.0.1-Invisible-Status

3 پاسخ به “جديد! Nimbuzz 2.0.1 براي آندرويد # بهترين مسنجرآندرويد”

 1. aziz in noskhe chat room dare?

  hichkas February 19, 2011
 2. shera sedaye man nemire
  faghat sedaye tarafe moghabeleo msihanavam??!!!s

  sijey March 15, 2011
 3. chat room dare? noskhe ghabli nadasht!

  mehdi July 5, 2011


پاسخ بگذارید