قابلیت های جدید سیمکارت های همراه اول

سلام دوستان. خبرهای جدیدی از همراه اول برای شما داریم.

اول اینکه سیمکارت های قاصدک مختص پیامک و امین مخصوص خودرو که چند ماه پیش همراه لول قول آنها را داده بود به زودی به قیمت 10 هزار تومان عرضه میشوند. دوم اینکه همراه اول ارائه سیمکارت های جدیدی را با قابلیت نمایش ۵ شماره ممکن کرده است. این سیمکارت ها که در نمایشگاه تلکام عرضه شده قابلیت داشتن ۵ شماره همراه اول را داراست. خبر سوم: تا سه ماه آینده امکانی فراهم می شود که بر اساس آن سیمکارت های دائمی همراه اول که به خارج از کشور برده می شوند، خود به خود در آن رومینگ کم هزینه فعال شده و ودیعه آنها به شارژ تبدیل میشود.

و اما خبری که میتواند کاربران Nimbuzz و علاقه مندان به NimbuzzOut را خوشحال کند اینکه در حالی که اپراتور سوم هنوز سیمکارت های خود را عرضه نکرده همراه اول در حال کسب آمادگی برای عرضه نسل چهارم تلفن همراه در پایان دوره دو ساله اپراتور سوم موبایل است.

از دیگر سرویس های همراه اول میتوان به سرویسهای مسیریابی یا تعیین موقعیت (GPS) ، سرویس موبایل نیوز یا رسانه همراه و مودم اینترنت همراه اول – USB دیتا کارت – اشاره کرد که طی چند روز آینده در اختیار عموم قرار میگیرد.

همزمان با هدفمندی یارانه ها نیز همراه اول طرحهای تخفیفی خود را ارایه کرده که از جمله آنها بسته پیام چندرسانه ای است و مشترکین میتوانند با خرید یک بسته ۱۰۰ تایی پیام چندرسانه ای به قیمت ۳۰۰۰ تومان هر پیام را به قیمت ۳۰ تومان ارسال نمایند. ظرفیت این پیام های چندرسانه ای نیز از ۱۰۰ کیلوبایت به ۳۰۰ کیلوبایت افزایش یافته است.

4 پاسخ به “قابلیت های جدید سیمکارت های همراه اول”

 1. nimbuz man namishd ax frestad chikar konam?

  navid February 5, 2011
 2. بابا شما تو قرن هیچید !!
  این خدماتی رو که شما دارید اینجوری ازش تعریف میکنید رو ما تو افغانستان 2 ساله کهنه کردیم.

  میلاد February 7, 2011
 3. هراه اول و نسل چهارم !!!!!!
  شوخی کرده باهامون

  spy February 19, 2011
 4. خوش به حالت انگوری.برواز بن لادن تشکرکن که امریکاروبه افغانستان اوردکه شمارو واردقرن21بکنه!!!

  فرزاد February 28, 2011


پاسخ بگذارید