به روز رسانی: Nimbuzz برای آی فون – تصویر زمینه و پیش نمایش تصویر (2.1)

YouTube Preview Image

Nimbuzz جدید کاملا روی “تماس رایگان و پیام رسانی” متمرکز شده است. همراه با امکانات جدید عالی برای آی فون و آی پاد تاچ شما که باعث میشود تجربه ای بهتر در هنگام چت و تماس تلفنی داشته باشید. این به روز رسانی هم اکنون از طریق iTunes قابل دسترس جهت دانلود میباشد.

اجازه دهید نگاهی بیندازیم به ویژگی های جدید.

صفحه چت با گزینه های:

✓تصویر زمینه چت ـ از یک تصویر از آلبوم خود استفاده کنید یا اینکه یک عکس جدید بیندازید تا آن را به عنوان تصویر زمینه تنظیم کنید.
✓پیش نمایش از فایل های به اشتراک گذاشته شده – نمایش تصویر کوچک داخل صفحه چت.
✓اشتراک گذاری مکان سریع – داخل صفحه چت تا با ارسال یا درخواست مکان شما یا دوستان Nimbuzz تان ملاقات رو در رو داشته باشید.

وضعیت نامرئی - به صورت آفلاین نمایش داده شوید اما هنوز چت کرده و فایلهای خود را به اشتراک بگذارید.

زبانه آخرین فعالیت ها - فعالیت تماسهای خود را ببینید و پیام های صوتی خود را پخش کنید، همه در یک زبانه.

دوستان پیشنهادی - با دوستانی که در دفترچه تلفن دارید اکنون در نیمباز ارتباط برقرار کنید تا تماس و پیام رسانی رایگان داشته باشید.

برنامه های ویژه - برنامه های جدید را از بخش برنامه های توصیه شده دانلود کنید.

نمایه Nimbuzz - نمایه Nimbuzz خود را ویرایش کنید و اطلاعات تماس خود را تغییر دهید.

اجازه دهید کمی بیشتر وارد جزئیات شویم:

ما سعی کردیم تا تجربه چت را ساده تر کنیم، با یکپارچه سازی تمامی فایلهای تان، به اشتراک گذاری مکان و پیام های متنی در یک پنجره یکسان چت با دوستی که آنها را باهم رد و بدل کردید. برای آزمایش قالب جدید کافیست یک تصویر برای یکی از مخاطبینتان ارسال کنید و یا اینکه مکان یکی از دوستان Nimbuzz خود را درخواست کنید.

جهت سفارشی کردن چت خود، هم اکنون شما میتوانید یک تصویر زمینه برای چت خود انتخاب نمایید. شما میتوانید یکی از عکس های موجود در محل ذخیره سازی عکس های دوربین یا آلبوم خود را استفاده نمایید، یا به آسانی یک عکس جدید گرفته و آن را اضافه نمایید. جهت تغییر تصویر زمینه خود کافیست این مسیر را طی کنید Settings -> Wallpaper -> Choose image.

به تازگی زبانه Recents اضافه شده که یک بررسی اجمالی از تماس های گذشته و صندوق پیام های صوتی را برایتان فراهم می آورد. شما میتوانید بررسی کنید چه کسی با شما تماس گرفته، چه کسی شما با او تماس گرفته اید، و همچنین به پیام های صوتی خود گوش کنید.

پس از اولین ورود شما متوجه دوستان پیشنهادی خواهید شد. این ویژگی به طور خودکار مخاطبین تلفن شما که در Nimbuzz هستند را شناسایی میکند و بلافاصله به شما این امکان را میدهد که با آنها ارتباط برقرار کنید، سپس میتوانید به طور رایگان با آنها تماس بگیرید و پیام رسانی کنید. همچنین شما میتوانید زمانی که آنها آنلاین هستند را ببینید، و از قابلیت به اشتراک گذاری مکان جهت ملاقات رو در رو استفاده کنید.

در گذشته نه چندان دور، ما یک بخش جدید برای برنامه های پیشنهادی در زبانه تنظیمات اضافه کردیم. در اینجا شما میتوانید برنامه های جدیدی که ممکن است به آنها علاقه داشته باشید را پیدا کنید. برنامه ها به دو صورت رایگان و پولی موجود هستند.

ما امیدواریم که شما از نسخه جدید Nimbuzz لذت ببرید! همیشه پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما هستیم، پس در بخش نظرات زیر افکار خود را به اطلاع ما برسانید.پاسخ بگذارید