برای اولین بار در جهان: آگاه سازی با یک فشار برای گوشی های نوکیا سیمبیان

YouTube Preview Image

براي اولين بار: معرفي آگاه سازي با يك فشار براي گوشي هاي نوكيا سيمبيان از طريق Nimbuzz Ping!

بالاخره كاربران نوكيا ميتوانند از يك ويژگي كه تا به حال به طور انحصاري در اختيار كاربران آيفون بود لذت ببرند. Nimbuzz Ping به شما‏ اين امكان را ميدهد زماني كه دوستان Nimbuzz شما سعي ميكنند تا با شما ارتباط برقرار كنند پيامك آگاه سازي رايگان دريافت كنيد. با Nimbuzz Ping شما براي دوستانتان آنلاين خواهيد شد حتي زماني كه Nimbuzz را در گوشي موبايلتان بسته باشيد.

ما اين امكان را با اپراتور Telkomsel در اندونزي راه اندازي كرديم، و به زودي چند اپراتور ديگر در هند.اگر مايل هستيد زماني كه Nimbuzz Ping با اپراتور شما در دسترس شد مطلع شويد اينجا ثبت نام كنيد.

دوستان ما در ‏GigaOm و Into Mobile اظهار دارند كه اين يك “حركت هوشمندانه در بخشي از Nimbuzz” است و آنها “ميتوانند به سادگي اوج گرفتن آن را ببينند“.

علاوه بر آگاه سازي با يك فشار، به روز رساني جديد همراه با يك ويژگي جديد كه مكررا درخواست شده از راه ميرسد: چشم پوشي از كاربران در چت روم و طراحي مجدد منوي اصلي.

در صورتي كه شما از شخصي كه به طور مداوم برايتان پيام ميفرستد خسته شده ايد، ميتوانيد آن كاربر را ‘ignore’ كرده‏ و تا زماني كه در چت روم هستيد پيام هاي او را مشاهده نكنيد.

هنگامي كه شما چت روم را ترك ميكنيد ‘ignore’ حذف ميشود. ورود به اتاق جديد هم بدين معناست كه شما نياز به ignore كردن مجدد آن كاربر داريد… البته اگر هنوز تمايل داريد :P .

اين هم نحوه چشم پوشي از يك فرد: هنگامي كه در چت روم هستيد اين مسير را طي كنيد Options > Show participants > Select User > Options > Ignore. گزينه ‘ignore’ قابل حذف است اگر شما به ليست شركت كنندگان برگشته و روي كاربر چشم پوشي شده كليك كرده و “Undo ignore” را انتخاب كنيد.

ما همچنبن منوي اصلي را به روز كرديم با يك توضيح در زير هر بخش. به اين ترتيب شما يك مرور كلي بهتر از مخاطبين، پيام ها، تماس ها و توييتر در يك مكان داريد.

براي مثال من ميدانم كه 270 دوست آنلاين، يك پيام چت جديد، 14$ اعتبار NimbuzzOut و 20 توييت جديد دارم كه در انتظار من به سر ميبرند :D . شما چطور، آمار شما چگونه است؟

6 پاسخ به “برای اولین بار در جهان: آگاه سازی با یک فشار برای گوشی های نوکیا سیمبیان”

 1. باسلا عرض خسته نباشید خدمت شما وهمکاران محترم نیمبازجا داره از این برنا مه تشکر کنم که در نوع خود یک مسنجر فوق علاده بوده و مسولان همیشه در رفع باگ های ان بوده اوین مشکل اینکه سیستم سیمبین سری پنجم نمی تونه به هیچ وجح ممکن اپالود انجام بده این موضو ع ازار دهنده شده به مدت دو ماه است خواهشن این مشکل حل کنید با سپاس فراوان به زحمت کشان نیمباز تنک یو

  esmaeilxx February 23, 2011
 2. سلام نیمباز که فیلتره لطفا اپراتورهای ما رو هم از این قابلیت بهرهمند کنید

  yahya February 24, 2011
 3. salam, in versione akhare nimbuzz ru n73 javab nemide, na file forward mik0ne na axe user haye dgaro neshun mide, lotfan komakam k0nid :(

  meti March 5, 2011
 4. با سلام خسته نباشید من این آخرین ورژن نیمباز 3 روی n8 نصب کردم ولی عکس users ها رو نشون نمیده نه داخل روم نه تو کنتاکتها. لطفا بررسی کنید مشکل از کجاست, متشکرم

  Peyman March 11, 2011
 5. بیشتر وقت ها نمیشه رفت تو روم . فقط چت خصوصی امکان داره چرا ؟خیلی ضد حاله ! معتاد نیمباز شدم اذیت میشم اگه …

  Marzneshin March 11, 2011
 6. salam be modire nimbuzz
  In version 3.0.2 aval khub bud amma alan asan ax neshun nemide , chera?
  Ino zud dorost k0nid lotfan
  Mamnun misham
  Tanx all

  salman March 13, 2011


پاسخ بگذارید